Kategorie

Nejprodávanější produkty

Novinky

Prodej nářadí, zahradní techniky

DeWalt-logo.jpg, 58kB stanley.gif StanleyBostitch.gif makita.gif hitachi.gifmetabo   

     

Naše firma nabízí prodej kvalitního nářadí pro profesionály od značek MAKITA DeWALT METABO. Dále nabízíme kvalitní  nářadí a rozsáhlé příslušenství od firmy TONA, STANLEY, FACOM, BETA. V naší nabídce také naleznete elektrické nářadí BOSCH, HITACHI, NAREX a mnoho dalších renomovaných značek. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poskytneme odborné informace a profesionální přístup.

Profi nářadí

Naše firma nabízí kvalitní:
Akumulátorové nářadí
Vrtačky
Upevňovací přípravky
Kladiva
Strojní zařízení
Kovoobrábění
Pily
Dřevoobrábění
Osvětlovací zařízení
Nastřelovací pistole a sponkovačky
Diamant
Odsávání prachu
Horkovzdušné pistole
Lasery
makita-sada.jpg, 104kB

DeWALT

kladivo.jpg, 24kBPo více než 80 let si firma DEWALT vytváří reputaci v oblasti navrhování, konsturukce a výroby průmyslových zařízení. V roce 1923 vynalezl Raymond DEWALT pilu s radiálním ramenem, která po celá desetiletí představovala standart kvality a životnosti. Většina řemeslníků si značku DEWALT oblíbíla pro její nepochybné přednosti: přesnost, síla, spolehlivost a bezpečnost. Tyto pojmy se staly obchodními značkami jména DEWALT. Žlutočerná kombinace barev je obchodní značkou elektrického nářadí a příslušenství DEWALT. V dnešní době jsou tyto charakteristiky zahrnuty prostřednictvím dlouhodobých zkušeností a poznatků výzkumu v každém produktu širokého rozsahu výkonného elektrického nářadí a příslušenství značky DEWALT. Akceptace těchto produktů firmy DEWALT profesionálními řemeslníky na celém světě dostala dnes firmu DEWALT na první místo v prodejnosti na území severní Ameriky a během posledních pěti let se firma projevila jako společnost s nejrychlejším rozvojem v oblasti profesionálního elektrického nářadí.

Kompletní sortiment, videa a další informace získáte na oficiálních stránkách firmy DeWALT. Katalog produktů si můžete stáhnout zde: Kompletní katalog produktů(více než 20MB). Katalog výrobků, které máme pro Vás připravené pro první čtvrtletí roku 2012 si můžete stáhnout z tohoto odkazu: katalog 1. čtvrtletí 2012. V případě zájmu se na nás obraťte a my Vám ochotně uděláme cenovou nabídku.

Makita

makita-hlavni.jpg, 90kBSpolečnost Makita vznikla v roce 1915, kdy Masaburo Makita zakládá firmu na výrobu elektromotorů a generátorů. První elektrické nářadí Makita představuje v roce 1958. Dnes, o více než 50 let později, je Makita jedním z nejvýznamnějších světových výrobců profesionálního ručního nářadí s devíti výrobními závody po celém světě. Díky spojení se společnostmi Sachs-Dolmar, Fuji Robin nebo Kanematsu došlo k výraznému rozšíření sortimentu, takže aktuálně Makita nabízí téměř 400 typů profesionálního elektrického, akumulátorového, benzínového a vzduchového nářadí. Přes tento obrovský rozvoj se Makita stále soustředí na stejný cíl – výrobu prvotřídního ručního nářadí, které usnadňuje práci lidem po celém světě. Díky tomu si nářadí Makita získalo reputaci nářadí špičkové kvality. Všechny výrobní závody Makita jsou certifikovány podle ISO9002. Odborníci společnosti Makita neustále pracují na zdokonalení používaných technologií. Posledními výsledky jejich práce je LXT technologie akumulátorových strojů a antivibrační AVT systém. Pomocí těchto nových technologií se podařilo uvést na trh celou řadu strojů, které splňují veškeré požadavky na pohodlnou a bezpečnou práci. 
Makita Česká republika byla založena v roce 1995 a pomocí husté sítě specializovaných obchodníků nabízí celý sortiment ručního nářadí a zajišťuje kompletní a prvotřídní servis.

Ační ceník produktů: Akční ceník Makita pro první čtvrtletí roku 2012 (2,4 MB)

Hobby nářadí

Nabízíme hobby nářadí těchto značek:

blackanddecker.gif einhelllogo.jpg, 58kB  

Oficiální stránky a další informace po kliknutí na logo firmy.

Příslušenství

STANLEY

logo-realized-stanley.gif, 1,7kBSpolečnost STANLEY WORKS je budována s ohledem na schopnost konkurovat na trzích v přítomnosti i budoucnosti a uchovat si svoji pozici jednoho z největších výrobců a obchodníků s nářadím ve světovém měřítku. Obchody společnosti jsou rozloženy do mnoha oblastí jak z hlediska struktury výrobků, tak z hlediska geografického či distribučních cest (kanálů). Společnost směřuje co nejefektivněji kupředu, aby zavedla své výrobky na nové trhy, mezi které patří např. východní Evropa či Dálný Východ. V dnešní době je jméno společnosti STANLEY WORKS známo po celém světě jako spolehlivá záruka kvality a hodnoty.

Kompletní sortiment, videa a další informace získáte na oficiálních stránkách firmy Stanley.

Prodej autobaterií a motobaterií

YuasaLogo.jpg, 15kB

yuasa-rez.jpg, 11kBNabízíme prodej kvalitních japonských akumulátorů firmy YUASA Corporation Japan - druhý největší výrobce akumulátorů na světě (cca 15% světové produkce vůbec). Nejširší sortiment vyráběný na několika kontinentech (Velká Britanie, USA, Japonsko). 
Motocyklové akumulátory YUASA se vyrábějí ve více než 150 modelech pro použití prakticky ve všech motocyklech. Důvodem vysoké kvality je používání většinou výrobců jako 1. vybavení motocyklů (YAMAHA, HONDA, SUZUKI, KAWASAKI, HARLEY DAVIDSON atd.). Cena akumulátorů YUASA je ve srovnání s ostatními výrobci velice příznivá. Nabízíme akumulátory za ceny internetových obchodů. Ceník akumulátorů ke stažení.

Vzorková prodejna, ukázková místnost

Informace o nářadí a vzorkovou prodejnu máme v Ledči nad Sázavou,ulice Husovo náměstí 19. Zde Vám rádi předvedeme námi nabízené produkty. Pro zvýšení komfortu služeb máme připraven individuální přístup k řemeslníkům i návštěvu přímo u zákazníka a to non-stop. Důležitý je i dokonalý servis, proto jsme ochotni po dobu opravy zapůjčit nářadí z naší půjčovny. Spokojený zákazník je hlavním cílem naší práce. 
obchod.jpg, 208kB

Kontakt

Jméno
Petr Potač
prodej nářadí a příslušenství
Adresa
Husovo náměstí 19Ledeč nad Sázavou584 01
Telefon (pro zákazníky non-stop služby)
603-831-090
E-mail 
IČO     62068393
DIČ     CZ7501143012          Plátce DPH

Zobrazit místo NÁŘADÍ-POTAČ na větší mapě

Prodejna

Prodejna se nachází ve dvoře, vstup vjezdem z Husova náměstí 19 je zobrazen na prvním obrázku. 
pruceli.jpg, 158kB vchod.jpg, 161kB